top of page

Witaj.

Cieszę się, że tu do mnie trafiłaś. To miejsce, w którym pomogę Ci zrealizować swoje marzenie o pracy w branży Beauty na terenie Holandii. I nie tylko. 

Stworzyłam największy salon urody w Tilburgu i przez ponad 13 lat pracy w salonie pomagałam innym poczuć się lepiej ze swoją skórą.  

Prowadzę kosmetyczne konsultacje online, jestem autorką e-booków i projektów pomagających zaprzyjaźnić się ze swoją skóra i poprawić jej kondycję. 

Tworzę narzędzia pracy dla kosmetologów, formularze i gotowe szablony umożliwiające budowanie marki własnej na kanałach społecznościowych. 

Ale przede wszystkim jestem praktykiem. 

  • Facebook
  • Instagram

My Story

Wszystko zaczęło się ponad 20 lat temu, kiedy miałam problem z trądzikiem i ciężko było mi znaleźć właściwe rozwiązanie i wyleczenie mojego problemu. Problemu, który sprawiał, że czułam się gorsza, brzydka, a o jakiejkolwiek pewności siebie w ogóle nie było mowy. Postanowiłam wtedy rozpocząć naukę w kierunku kosmetologii, dzięki czemu sama rozwiązałam swój problem i dzięki czemu przez niemal 14 lat prowadzenia swojej firmy w Holandii - pomogłam naprawdę wielu moim klientom.

 

Fakt, że poprawiłam jakość życia tylu pięknym osobom wciąż wywołuje uśmiech na mojej twarzy, czuję niezwykłą radość, że dzięki swojej pasji i zaangażowaniu byłam w stanie komuś pomóc. Niesamowite uczucie. 

Do samej Holandii sprowadził mnie trochę przypadek. Wraz z moim mężem zakochaliśmy się w tym pięknym, bardzo nowoczesnym i postępowym kraju. Gdy postanowiliśmy osadzić się tu na dłużej, ruszyliśmy z nauką języka.

Potem wszystko potoczyło się tak szybko, że nadal zastanawiam się kiedy tych ponad 18 lat, które tu już jestem, tak właściwie minęło. 

Jestem typem wojownika, zawsze uczciwie podchodziłam do każdego powierzonego mi zadania. Nie godzę się na żadne kompromisy, jeśli widzę czyjąś krzywdę. Mam wysokie standardy moralne i od zawsze pracuję etycznie i w zgodzie ze sobą. 

Te cechy niestety nie sprzyjają szerokiemu gronu zwolenników, ale sprzyjają za to znajomościami, które zostają na całe życie, i o których każdy może marzyć.  I oczywiście wiernymi klientami, którzy zawsze doceniali moją uczciwość i chęć pomocy. I dzięki temu przez te wszystkie lata pracy w zawodzie miałam przyjemność poznać tak wiele niezwykłych osób, które najczęściej trafiały do mnie z polecenia. Najlepsza reklama, jaką mogłam sobie wypracować.

Mój pierwszy gabinet kosmetyczny otworzyłam w moim domu, co jest częstą praktyką tu w Holandii, dolną część domu przerobiłam na salon i tak przez niemal 8 lat pracowałam na swoją markę. To, co zaczęło się jako salon kosmetyczny o niewielkiej skali działalności, znacznie rozwinęło się zarówno pod względem rozmiaru, jak i renomy.

Kiedy zaczęło mi już brakować miejsca, postanowiłam przenieść się do centrum mojego miasta i udało mi się stworzyć największe centrum urody w Tilburgu. Miło mi, że tak wiele osób czerpie inspirację i wzór z moich doświadczeń i osiągnięć.

To było moje marzenie.

Duży salon, połączony z drogerią, w której miałam same perełki kosmetyczne, starannie wyselekcjonowane. Praca z klientami zawsze sprawiała mi radość, zawsze cieszyłam się, gdy wychodziłam do pracy. 

W pewnym jednak momencie zamarzyło mi się coś więcej. Chciałam pokazać innym, że się da, że Holandia to miejsce niezwykłych możliwości i jeśli o czymś marzysz, to znaczy, że jesteś w stanie to marzenie zrealizować.

Ja sama jestem tego przykładem.

Wystarczy dobry plan, niezwykle dużo chęci, praktyczna wiedza, pozyskana od praktyka, nie od teoretyka !

No i oczywiście odrobina szczęścia.

I tutaj właśnie pojawiam się Ja.  Praktyczna wiedza, ogrom doświadczenia i wsparcia.

Tę odrobinę szczęścia musisz mieć we własnym zakresie. 

bottom of page