top of page

Regulamin

Na spotkania prosimy o przyjście nie wcześniej  niż na umówiona godzinę, w razie spóźnienia prosimy o kontakt. Przy spóżnieniach powyżej 15 minut możemy odmówić przyjęcia.

Voucher

* Bon podarunkowy zakupiony w salonie obowiązuje na zabiegi oferowane przez salon, wszystkie oprócz fryzjera. Aby zakupić bon u fryzjera, prosimy o kontakt bezpośrednio z nim.

* Voucher, jeśli nie jest to wskazane na bonie obowiązuje przez 1 rok czasu, od dnia wydania.

* Jeśli na bonie jest wskazana konkretna data, oznacza to, że do tej daty jest on ważny i do  maksymalnie tego dnia, może zostać on wykorzystany. Jeśli więc zależy Ci na konkretnej dacie skontaktuj się z nami jak najszybciej, żeby uniknąć sytuacji, że w dany dzień nie ma już możliwości umówienia się na wybrany zabieg.

* Bonu nie ma możliwości wymienić na gotówkę.
* Jeśli bon jest na dana kwotę, istnieje możliwość rezerwacji droższego zabiegu pod warunkiem dopłaty brakującej kwoty. 
* Bon należy wykorzystać jednorazowo, co oznacza, że możesz zarezerwować kilka zabiegów podczas jednej wizyty, ale nie możesz wykorzystać go częsciowo, rozkładając kwotę bonu na kilka dni. Jednorazowo w jeden dzień.

Rezygnacja

Aby anulować lub zmienić termin, skontaktuj się z nami przynjamniej 48 godzin wcześniej. Jeśli okres ten nie zostanie zachowany, zadatek wpłacony przy rezerwacji terminu przepada na korzyść firmy. Jeśli nie pojawisz się na zabiegu, który nie wymaga wpłaty zaliczki, będziemy zmuszeni doliczyć połowę kwoty tego zabiegu przy kolejnym spotkaniu, który zarezerwujesz.

bottom of page