top of page

Jeśli nie wiesz, który zabieg wybrać

Beauty Goddess to miejsce, w którym każdy może poczuć się jak prawdziwa Bogini.
Jako specjalistka w dziedzinie kosmetologii, moim celem jest pomóc Ci znaleźć najlepszy zabieg, który spełni Twoje potrzeby. Zawsze dostosowuję swoje usługi do indywidualnych potrzeb klientów i podejmuję najbardziej odpowiednie dla nich decyzje.

A jeśli Ty chcesz zarezerwować u nas zabieg, ale do końca nie wiesz, który wybrać, poniższe podpowiedzi na pewno pomogą Ci dokonać lepszego wyboru.
Chętnie pomogę Ci osiągnąć piękno, na które zasługujesz.

Mam problem z....

Poniżej przedstawiam najczęstsze problemy, z którymi na codzień pracuję, jeśli rozpoznajesz któryś z nich, wybierz jeden z proponowanych zabiegów. Pamiętaj, że na miejscu, po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań, doradzę czy wybrany zabieg rzeczywiście jest dla Ciebie najlepszy i czy rozwiąże Twój problem.

utratą jędrności skóry

tutaj mamy kilka opcji, które na pewno rozwiążą Twój problem.

intensywny lifting i zagęszczenie skóry, zabieg można wykonać max.2 x rok, w zależności od kondycji skóry. Najskuteczniejszy lifting bez skalpela.

mezoterapia mikroigłowa, która pobudzi skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny, już po pierwszym zabiegu zauważysz różnicę.

całoroczny zabieg, po którym odzyskasz jędrność skóry i utracony blask, rozświetla, rewitalizuje i wypłyca zmarszczki, całkowicie bezbolesny, może być wykonywany latem (z SPF w ciągu dnia)

niezwykle przyjemny zabieg, który daje szereg możliwości dzięki indywidualnie dobiernym składnikom odżywczym, zabieg przeciwstarzeniowy, bankietowy.

kuracja retinolem o bardzo szerokim spektrum działania, wypłyca zmarszczki, nadaje skórze blask, pomaga przy leczeniu blizn i przebarwień, redukuje rozszerzone pory

zabieg szybki w wykonaniu i niezwykle skuteczny w działaniu, praktycznie bezbolesny, ale efekty powalające, zwłaszcza po wykonaniu serii zabeigów.

zanieczyszczoną skóra, rozszerzonymi porami

aby oczyścić i złuszczyć skórę, wybierz jeden z naszych programów oczyszczających, mamy każdą formę oczyszczania skóry, specjalizuję się w oczyszczaniu manualnym, które wykonywane prawidłowo znacząco poprawi stan Twojej skóry.

metoda oczyszczania i złuszczania skóry dobrana zostanie indywidualnie w zależności od typu skóru i jej kondycji, po oczyszczaniu mechanicznym, skóra zostanie doczyszczona manualnie

eksfoliacja kwasami to jeden ze skuteczniejszych sposobów oczyszczania skóry, kwasy zostaną dobrane indywidualnie, do problemu, lub zastosujemy mix kwasów, bu osiągnąc jak najlepszy efekt

laserowy peeling węglowy, znany również jako hollywoodzki zabieg Black Doll, wykonywany jest z użyciem najbardziej zaawansowanego technologicznie lasera pikosekundowego PICO4

z naczynkami

najskuteczniejszym sposobem walki z pękającycmi naczyniami krwionośnymi jest laseroterapia

z trądzikiem, ale nie do końca wiem jaki to rodzaj

spokojnie, jestem tu żeby Ci pomóc, może krótki opis poszczególnych zabiegów pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. Na miejscu i tak doradzę czy to był właściwy wybór, także bez obaw.

metoda oczyszczania i złuszczania skóry dobrana zostanie indywidualnie w zależności od typu skóru i jej kondycji, po oczyszczaniu mechanicznym, skóra zostanie doczyszczona manualnie

w zależności od rodzaju trądziku dobiorę odpowiednią kurację kwasami, lub wykonamy zabiegi kombinowane, czyli połączenie różnych technik oczyszczania, by osiągnąć nasz cel.

Sebumelan Holistic działa przeciwzapalnie, reguluje pracę gruczołów łojowych i wydzielanie sebum, a jednocześnie wzmacnia barierę naskórkową, odmładza skórę i silnie ją nawilża. Zabieg bezbolesny.

z nadmiernym owłosieniem

jest kilka sposobó na pozbycie się owłosienia, u nas najczęściej wykonujemy zabiegi woskowania lub laserowego usuwania owłosienia, w zależności od twoich preferencji.

usuwanie owłosienia za pomocą laseroterapii, pozbądź się włosków na dłużej, ilość wymaganych zabiegów  jest zależna od twoich indywidualnych predyspozycji.

usuwanie owłosienia za pomoca ciepłego wosku, to tradycyjyna metoda, która jest idealna dla każdego, nie ma tu szczególnych przeciwwskazań, zabieg starcza na ok.3-5 tygodni, przeznaczony i dla pań i dla panów

z brwiami, lub ich brakiem

rzeczą oczywistą jest to, że brwi czy zrobione dobrze czy nie do końca, sa oprawą naszej całej twarzy, opcji podkreślenia brwi jest całkiem sporo, od różnych metod farbowania włosa, po makijaż permanentny, który daje efekt nawet do 2 lat..

henna pudrowa najbardziej zbliżona jest efektem do makijażu permanentnego brwi, jeśli zastanawiasz się nad takowymi, to proponuje wyknać najpierw henne pudrową, pomoże Ci to dokonać wyboru. Henna pudrowa jest przeznaczona dla każdego, a zwłąszcza dla osób, które chcą zagęścić i pogrubić swoje brwi. Cała gama kolorów pozwala na idealne dopasowanie do twojej urody.

Laminowanie brwi to zaawansowana forma ich stylizacji. Pozwala na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków. Efekt gęstszych i pełniejszych brwi gwarantowany.

piękne brwi na dłużej, makijaż permanentny to przede wszystkim oszczędność czasu, codziennie obudzisz się z gotowymi brwiami, indywidualnie dopasowany kształt, kolor i intensywność podkreślą twoją urodę i poprawią pewność siebie w każdej sytuacji

niechcianym tatuażem brwi lub na ciele

nieudany makijaż permanentny, który w większości przypadków okazuje się tatuażem, to zmora wielu kobiet. U mnie pozbędziesz się tego problemu. Mam na to sposób, który pomoże Ci pozbyć się tego problemu raz na zawsze.

laserowe usuwanie makijażu permanentnego brwi nigdy nie było prostsze i szybsze. Wykorzystuję do tego celu najnowszej technologii - lasera pikosekundowego. Niezwykle krótki kontakt wiązki lasera ze skórą gwarantuje niemal bezbolesny zabieg.

Chcesz pozbyć się źle wykonanego tatuażu, lub rozjaśnić go by wykonać dobrej jakości cover ? Laser pikosekundowy to najnowocześniejsza na rynku technologia, która pozwoli wymazać błędy młodości lub nietrafionego artysty.

z dobraniem odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji domowej

całe zatrzęsienie kosmetyków, ilość składników, które może i działają cuda, ale w niewłaściwym połączeniu dają odmienny efekt od zamierzonego, i jak tu wybrać to co naprawdę posłuży Twojej skórze ?

Pielęgnacja domowa jest niezwykle ważna, moja praca włożona w rozwiązanie problemu Twojej skóry musi iść w parze z odpowiednio dobrana pielęgnacją domową. Ja w swoim gabinecie jestem w stanie zrobić dla Ciebie naprawe dużo, ale jeśłi nie będziemy współpracować, to efekty nie utrzymają się zbyt długo.

Moja filozofia dotycząca pielęgnacji skóry jest taka: jest to podstawowa opieka jaką musisz sobie zapewnić, tak jak codziennie się kąpiesz, myjesz zęby czy włosy, tak samo musisz zadbać o swoją skórę, to nie musi być wieloetapowa rutyna pielęgnacyjna, bo więcej nie zawsze oznacza lepiej. Przede wszytkim musisz zadbać o bieżące potrzeby skóry, to w zależnosci od pory roku, miejsca w którym się akurat znajdujesz czy w twoim obecnym stanie zdrowia ma wpływ na to jak Twoja skóra teraz wygląda.

Pielęgnacja domowa nie musi być teź ekstremalnie droga. Mamy na rynku ogrom dobrych jakościowo kosmetyków, które w zupełności zaspokoją potrzeby Twojej skóry, nawet te najbardziej wymagające.

konsultacja kosmetyczna pomagająca dobrać odpowiedni zabieg oraz pielęgnację domową.

Jeśli po konsultacji zdecydujesz się wykonać u mnie zabieg na twarz, koszt tej konsultacji zostanie odliczony od ceny zabiegu.

konsultacja kosmetyczna online to spotkanie, na którym poruszymy Twój problem dotyczący skóry oraz omówimy Twoją obecną pielęgnację domową. Pomogę dobrać odpowiednie kosmetyki, opowiem dlaczego to akurat one zostały wybrane oraz na bieżąco będę sprawdzać postępy.

Join the Club

Join our email list and get access to specials deals exclusive to our subscribers.

Thanks for submitting!

bottom of page